Hulki Muradi.

184

Hulki Muradi, Photography & Art ‘da Profesyonel fotoğraf çekimleri, geziler ve yarışmalara katılım sağlayarak hem hobisini gerçekleştiriyor, hem de hobisini gelire çeviriyor.

İleri yaş ve emeklilikte daha çok zaman ayırıp, hobi ve hobinizden gelir etmeniz için faydalı bir konuda çalışma yapmayı arzu edenlerdenseniz, bu yazımızı okumanızı öneririz. Fotoğrafçılık.

Aşağıdaki paylaşımlar sizin de hobi fikrinizi harekete geçiriyor ve konunun profesyoneli ile yol haritanızı çizmek için destek alıp sizinle aynı bakış açısında olanlar ile bir araya gelmeyi arzu ederseniz.

Diğer bir yazımızda bahsettiğimiz İleri Yaş ve Yaş Almak ve Refah yazılarımızı okumanızı ve bu yönde kararınızı gözden geçirerek yaşam hedeflerinizi oluşturmanıza dikkatinizi çekmek isteriz.

Konuya ilgi duyarsanız veya duymaktaysanız kendisi ile irtibata geçebilirsiniz.http://www.hulkim.com/

Hulki Muradi Photography & Art
Eğitim ve Fotoğraf Gezileri.

Hulki Muradi ve Pandemi Dönemi Çalışmaları.

Pandemi döneminin başındaki belirsizlik döneminde ara verdiği gezi ve fotoğraf çekimlerine Pandemi şartlarına uyarak ara ara devam etmektedir.

Fakat bu dönem boyunca fotoğrafçılık kurslarına Üniversiteler ile iş birliği yaparak devam etti.

Zoom meeting aracılığı ile yaptığı bazı kişiler ile söyleşileri de ilgi ile izlendi.

Tüm dost ve arkadaşları ile birlikte bu günlerde tekrar gezi ve fotoğraf çekimlerine başladı.

Yeni yıl için de yeni rotalar ve konular belirleyerek aynı amaç içindeki dostları ile paylaştı.

Katılımcıların; Önce eğitimine katıldığı, ekipman ve malzeme tedarikinde de danışmanlık aldıktan sonra eğitimlerde öğrendikleri ile birlikte, gezerek ve fotoğrafı yerinde çekerek derste öğrendiklerini uygulamalı görebildikleri bir sürece dahil oluyorlar.

Arzu ettikleri yurt içi veya yurt dışı gezilere katılım sağlayarak hem ilginç yerleri gezip görüyor, hem de fotoğraf çekimlerini gerçekleştiriyorlar.

Fotoğraf Gezileri.
Resimlerin Dili.

Öğrendiklerini ve gezilerde çektikleri fotoğraflarını bir araya getirerek ulusal veya Uluslararası fotoğraf yarışmalarına katılıyorlar.

Bu çektikleri fotoğraflarını ülke içerisinde çeşitli noktalarda sergiledikleri gibi, uluslararası sergilere de katılım sağlıyorlar.

Aynı amaç için bir arada oldukları kişilerden hem öğreniyor, hem de birlikte dostlukları geliştiriyorlar.

Fotoğraf Yarışmaları.

Bir diğer eski iş arkadaşım ve dostum da kendi başına fotoğraflar çekiyor, sergiliyor, sosyal medya sayfalarında paylaşıyor.

Kendisine ait bu güzel çalışmayı da sizlerle paylaşmak isteriz; Sörf ve Deniz.

Join the Conversation

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
KIRKINDAN SONRA © Copyright 2020. All rights reserved.
Close
× Bize yazabilirsiniz !