Hulki Muradi.

120

Hulki Muradi, Photography & Art ‘da Profesyonel fotoğraf çekimleri, Geziler ve yarışmalara katılım sağlayarak hem hobisini gerçekleştiriyor hem de hobisini gelire çeviriyor. Fotoğrafçılık.

Aşağıdaki paylaşımlar sizin de hobi fikrinizi harekete geçiriyor ve konunun profesyoneli ile yol haritanızı çizmek için destek alıp sizinle aynı bakış açısında olanlar ile bir araya gelmeyi arzu ederseniz kendisi ile irtibata geçebilirsiniz.http://www.hulkim.com/

Hulki Muradi Photography & Art
Eğitim ve Fotoğraf Gezileri.

Pandemi döneminin başındaki belirsizlik döneminde ara verdiği gezi ve fotoğraf çekimlerine ara verildi.

Fakat bu dönem boyunca fotoğrafçılık kurslarına Üniversiteler ile iş birliği yaparak devam etti. Zoom meeting aracılığı ile yaptığı baı kişiler ile söyleşileri de ilgi ile izlendi.

Bu günlerde tekrar gezi ve fotoğraf çekimlerine başladı.

Katılımcıların; Önce eğitimine katıldığı, ekipman ve malzeme tedarikinde de danışmanlık aldıktan sonra eğitimlerde öğrendikleri ile birlikte, gezerek ve fotoğrafı yerinde çekerek derste öğrendiklerini uygulamalı görebildikleri bir sürece dahil oluyorlar.

Arzu ettikleri yurt içi veya yurt dışı gezilere katılım sağlayarak hem ilginç yerleri gezip görüyor hem de fotoğraf çekimlerini gerçekleştiriyorlar.

Fotoğraf Gezileri.
Resimlerin Dili.

Öğrendiklerini ve gezilerde çektikleri fotoğraflarını bir araya getirerek ulusal veya Uluslararası fotoğraf yarışmalarına katılıyorlar.

Bu çektikleri fotoğraflarını ülke içerisinde çeşitli noktalarda sergiledikleri gibi, uluslararası sergilere de katılım sağlıyorlar.

Aynı amaç için bir arada oldukları kişilerden hem öğreniyor hem de birlikte dostlukları geliştiriyorlar.

Fotoğraf Yarışmaları.

Join the Conversation

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
KIRKINDAN SONRA © Copyright 2020. All rights reserved.
Close
× Bize yazabilirsiniz !